Zrinjski nastavio nizati trijumfe, povratak Bilbije nakon duge pauze obilježio meč s Radnikom

Nogometaši Zrinjskog stigli su do četvrte vezane pobjede u domaćem šampionatu, pošto su večeras u zaostalom meču 3. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine sa 2:0 savladali Radnik iz Bijeljine.

Zrinjski je bio siguran na domaćem terenu stadiona Pod Bijelim brijegom i upisao je nova tri boda, a utakmicu je obilježio povratak na teren Nemanje Bilbije, legende domaćeg nogometa koji je zaigrao prvi put nakon skoro pola godine, pošto je zbog povrede koljena bio van stroja od maja.

Od početka je Zrinjski dominirao na terenu te je u uvodnim minutama prijetio preko Marijana Ćavara i Frana Topića, ali golman gostiju Filip Samurović je bio na visini zadatka.

Međutim, kapitulirao je Samurović u 23. minuti, kada Mulahusejnović postiže gol nakon sjajnog ubačaja Ćavara i donosi prednost Zrinjskom od 1:0.