Uprkos kondiciji: Evo koliki su bili otkucaji Ronaldovog srca prilikom izvođenja penala

Ostanite mirni u pravom trenutku: Procjena otkucaja srca Cristiana Ronalda tokom ulaska Portugala u četvrtfinale Evropskog prvenstva u fudbalu otkrila je izvanredne rezultate.

Proizvođač fitnes narukvice koja prikuplja biometrijske podatke objavio je vrijednosti putem X-a. Ronaldo je proizvođač brenda ambasador, a prema pisanju medija i investitor.

Objavljena grafika pokazuje da je Ronaldo postao izuzetno miran prije izvođenja penala protiv Slovenije.

Na posljednjem zvižduku poslije 120 minuta, 39-godišnja superzvezda, poznata po svojoj izuzetnoj kondiciji, i dalje je bilježila 170 otkucaja u minuti.

Kada je izveo prvi penal u raspucavanju, njegov broj otkucaja srca je pao na oko 100 otkucaja u minuti. Popeo se na nešto više od 140 nakon pretvorenog pokušaja i na preko 170 kada je Bernardo Silva postigao odlučujući pokušaj.

Portugal je napredovao sa 3:0 izvođenjem jedanaesteraca u Frankfurtu i igrat će protiv Francuske večeras za plasman u polufinale.