U Zavidovićima počelo ukrašavanje grada za mjesec ramazan

U Zavidovićima počelo ukrašavanje grada za mjesec ramazan

Gradonačelnica Grada Zavidovići objavila je na svom Facebook nalogu da je počelo ukrašavanje grada, te da je to samo jedan od aktivnosti koje će Gradska uprava priličiti povodom svetog mjeseca ramazana.

“Počeli smo sa pripremama za obilježavanje mjeseca ramazana u Gradu Zavidovići.

Ukrašavanje grada posebno izrađenim svjetlećim ukrasima u obliku mjeseca i zvijezde, samo je jedna od aktivnosti i novina koje ćemo imati od ove godine.

Ove ukrase izradile su vrijedne ruke naših vatrogasaca i ovom prilikom im se zahvaljujem u ime Gradske uprave na trudu koji su uložili da nam grad bude uređen na dostojan način, kako to i dolikuje obilježavanju ovog svetog mjeseca.

Zajedno i na najljepši način ćemo dočekati ramazan, a u danima koji su pred nama predstavit ćemo i ostale aktivnosti koje smo osmislili.

Od sada će se u Zavidovićima znati za ramazan kao i za druge važne datume, svečanosti i praznike.

Zajedno za bolje Zavidoviće!”

Erna Merdić Smailhodžić

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE