U nesreći poginuo mladić Suvad Rošić (25), dženaza u nedjelju (FOTO)

U nesreći poginuo mladić Suvad Rošić (25), dženaza u nedjelju (FOTO)

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć, život je izgubio Suvad Rošić, 25-godišnjak iz Rujnice, Grad Cazin. Vijest o tragediji potresla je lokalnu zajednicu, a potvrđena je i jutros na portalu GPMaljevac.COM, koji je prvi objavio informacije o nesreći.

U nesreći poginuo mladić Suvad Rošić (25), dženaza u nedjelju (FOTO)
Foto: Društvene mreže

Suvad Rošić je preminuo 11. aprila 2025. godine, a dženaza će se obaviti u nedjelju, 13. aprila 2025. godine, ispred porodične kuće u Rujnicima u 13:30 sati. Ukop će se izvršiti na mezarju Šarići.

Ožalošćeni su njegov otac Hasan, majka Zerfina, maćeha Arifa, did Mehmed, majka Emina, braća Mehmed i Sulejman, sestre Amila i Amina, stričevi Samir, Muhamed i Amil s porodicama, te ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije.

00:00/01:35
Truvid
auto skip

Portal GPMaljevac.COMnavodi da je do nesreće došlo pod još nerazjašnjenim okolnostima, a istraga je u toku. Suvad je bio poznat u zajednici kao vedar i omiljen mladić, a njegova prerana smrt ostavlja dubok trag među porodicom i prijateljima.

Porodici Rošić upućujemo iskreno saučešće.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE