SLIČNE OBJAVE
Stradali u stravičnoj nesreći kod Prnjavora: Sahranjeni Srđan Todorović, njegova supruga i kćerka

Tragično nastadali poslanik u NSRS Srđan Todorović, njegova supruga Biljana i kćerka Ana sahranjeni su na dobojskom gradskom groblju Šušnjari.
Sahrani su, osim članova porodica Todorović i Skopljak, prisustvovali predsjednik RS Milorad Dodik, predsjednik Narodne skupštine RS Nenad Stevandić, predsjednik Uprave za indirektno oporezivanje BiH Zoran Tegeltija, predsjednik Socijalističke partije Petar Đokić, lider Socijalističke partije Srpske Goran Selak i organizacioni sekretar SNSD-a Igor Dodik.
“Srca svih su slomljena”
Među okupljenim bio je i gradonačelnik Doboja Boris Jerinić, načelnik dobojske Policijske uprave Slobodan Radinović, funkcioneri, članovi i simpatizeri SP-a, predstavnici drugih stranaka, kao i brojni prijatelji, saradnici, te građani Doboja.
Opijelo su služili sveštenici dobojskog arhijerejskog namjesništva, a od Todorovića se oprostio predsjednik SP-a Petar Đokić koji je istakao da je stradanje Srđana, Biljane i Ane neizreciv gubitak.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE