Mbappe debitovao na Bernabeu, Real proradio i razbio Valladolid

Nogometaši Reala pobijedili su na stadionu Santiago Bernabeu u drugom kolu La Lige ekipu Valladolida rezultatom 3:0 te su tako stigli do prvog trijumfa u sezoni budući da su u prvom kolu remizirali s Mallorcom.

Ipak, u drugom poluvremenu bili su znatno konkretniji i nakon pet minuta igre u nastavku Valverde je postigao pogodak na asistenciju Rodryga.

Real je u prvom poluvremenu imao posjed lopte od čak 72 posto, ali jednostavno igrači Carla Ancelottija su jalovo napadali bez puno konkretnih prilika za postizanje pogotka.

Pogodak je dao krila Realu koji se tek tada razmahao pa su se redale šanse pred golom gostiju. Nagrada je stigla dvije minute prije kraja utakmice kada je Diaz iskoristio dodavanje Militaa te udvostručio vodstvo. Konačnih 3:0 postavio je Endrick u šestoj minuti sudijske nadoknade.

Vrijedi istaći da je svoj debi na Santiagu Bernabeuu u dresu Reala danas upisao Kylian Mabppe, ali ga nije uspio krunisati pogotkom.

Real nakon dva kola ima četiri osvojena boda, dok je Valladolid ostao na tri. U narednom kolu Real gostuje Las Palmasu, dok će Valladolid ugostiti Leganes.