Liga prvaka | Kolašincu i Atalanti samo bod protiv Celtica, kiksao i Leverkusen

U srijedu, 23. oktobra, u terminu od 18:45 sati, odigrana su još dva susreta trećeg kola ligaške faze Lige prvaka.

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac (31) je sa svom Atalantom u Bergamu dočekao Celtic i osvojio samo bod.

Susret je završen bez golova – 0:0.

Kolašinac je igrao do 78. minute, a njegovom timu ovo je bio drugi remi, poslije kojeg je na učinku od pet bodova.

Istovremeno je Bayer Leverkusen gostovao u Guigampu ekipi Bresta, protiv kojeg nije uspio doći do pobjede.

Bilo je 1:1, a oba gola postignuta su u prvom poluvrmenu.

Florian Wirtz je doveo goste u vodstvo u 24. minuti, a poravnanje domaćinu u 39. donio je Pierre Lees-Melou.

Kolo će biti kompletirano s večerašnjih sedam utakmica u kojima se sastaju Atletico Madrid – Lille, Barcelona – Bayern Munchen, Benfica – Feyenoord, Manchester City – Sparta Prag, RB Leipzig – Liverpool, Salzburg – Dinamo Zagreb i Young Boys – Inter.