Hajradinović nominovan za najboljeg igrača 2. kola kvalifikacija za SP

Hajradinović nominovan za najboljeg igrača 2. kola kvalifikacija za SP

Igrač fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Haris Hajradinović, pružio je fantastičan nastup u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2026. protiv Kipra.

Na Bilinom polju je svojim majstorskim asistiranjem za Ermedina Demirovića otvorio put pobjedi, a u drugom poluvremenu je postigao i gol koji je Zmajevima donio tri boda.

SofaScore ga je ocijenio s gotovo savršenih 9.6, a ta impresivna predstava nije prošla nezapaženo ni od UEFA-e, koja ga je uvrstila među kandidate za najboljeg igrača 2. kola kvalifikacija.

00:00/01:01
Rolls-Royce Cullinan Series II and Rolls-Royce Black Badge Cullinan Series II
Truvid
auto skip

Osim Hajradinovića, za nagradu se bore i Karol Swiderski, koji je sa dva gola vodio Poljsku do trijumfa protiv Malte, Rey Manaj, dvostruki strijelac u pobjedi Albanije nad Andorom, te Martin Ødegaard, norveški vezista koji je sa tri asistencije predvodio svoju reprezentaciju u pobjedi protiv Izraela.

Glasanje za najboljeg igrača možete podržati putem zvaničnog LINKA.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE

rentacarZenica