Dječak (10) otišao u posjetu kod majke, pa pretučen

Dječak (10) otišao u posjetu kod majke, pa pretučen

Maloljetnik (10), štićenik beogradskog Doma za d‌jecu i omladinu Moša Pijade, pretučen je dok je bio kod majke u posjeti u Zemun polju.

Zoran Milačić, direktor Centra za zaštitu d‌jece i omladine u Zvečanskoj potvrdio je da je maloljetnik, inače štićenik Doma za d‌jecu i omladinu Moša Pijade, pretučen prije šest dana.

“Neko ga je napao dok je bio kod majke u Zemun polju, pošto on odlazi kod majke. D‌jeca imaju tu mogućnost ukoliko su odnosi kako treba. Naime, on je bio kod majke i u tom naselju se posvađao sa nekim i dobio batine. U svakom slučaju obaviješteni su policija i Centar za socijalni rad” rekao je Zoran Milačić.

On je rekao da su dijete vaspitači odveli na pregled.

“Srećom nije reč o teškim tjelesnim povredama” rekao je Milačić.

Prema pisanju medija, građani su danas zatekli d‌ječaka na Ustaničkoj ulici sa modricom. Izvori “Informera” navode da je d‌ječak rekao da su ga d‌jeca udarila.

Policija utvrđuje šta se tačno dogodilo.

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE

NAJNOVIJE

rentacarZenica