WOW | Manchester City u 98. minuti probio bunker Arsenala i spasio se poraza u derbiju

Nogometaši Manchester Cityja i Arsenala podijelili su bodove na Etihad stadionu u petom kolu Premiershipa odigravši neriješeno 2:2

Susret je dobro počeo po domaće budući da su poveli već u devetoj minuti. Savinho je sjajno uposlio Haalanda, a norveški napadač je potom bio neumoljiv za 1:0.

Sredinom prvog poluvremena Arsenal stiže do izjednačenja. Martinelli je dodao do Calafiorija koji postiže fenomenalan pogodak za izjednačenje.

Topnici su potom došli i do potpunog preokreta u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena. Saka je ponovo odlično ubacio iz kornera, a po dobro oprobanom receptu Gabriel je bio najvisočiji i zakucao loptu u mrežu za šok za Etihadu.